Święto piwa w centrum miasta! Kolorowa Aleja wypełni się wystawcami z całego regionu w dniach 6-8 października.

W roku 2023 święto piwa ponownie zagości w Szczecinie łącząc bawarską tradycję z lokalnym charakterem.

Podczas wydarzenia nie będzie brakowało chmielnych dekoracji, bawarskich przysmaków, granej na żywo muzyki oraz ciekawej oferty rzemieślniczych piw. Aleja Kwiatowa wypełni się stoiskami, spośród których każdy odnajdzie swój ulubiony browar. Pilzner, lager, koźlak, porter, pale ale, pszeniczne, a także piwa smakowe.

Jak co roku oferta piwowarów z pewnością przypadnie do gustu niejednemu smakoszowi tego trunku. A wszystko okraszone programem artystycznym, dopełnione smacznym jedzeniem i wyjątkową zabawą. Jednym słowem będzie wybornie.

Śledź wydarzenie na Facebooku >>

  • piątek: 16:00-24:00
  • sobota: 12:00-24:00
  • niedziela: 12:00-18:00

#program

Piątek, 6.10.2023
16:00 - 24:00

16:00 Rozpoczęcie imprezy

16:00 – 19.00 Pivny Szczecin – spacer z przewodnikiem szlakiem piwa – sprzedaż biletów (Centrum Informacji Turystycznej).

16:30 – 17:30  Z cyklu: Poznajcie nasze browary: historia powstania, warzenie itp. Zapraszamy na scenę przedstawicieli browarów, które chcą się zaprezentować, opowiedzieć o swoich piwach.

18:00 – 18:30  Prelekcja Łukasza Anczyka – blog Opiwatele: „Piwo to nie złoty trunek”.

18:30 – 19.00 Quiz piwny/zawody z drobnymi nagrodami.

20:00 – 21.00  Koncert Queen Anne’s Revenge.

22.00 – 24.00 DJ set – Deep In My Soul collective.

24:00 Zakończenie imprezy.

Sobota, 7.10.2023
12:00 - 24:00

12:00   Rozpoczęcie drugiego dnia imprezy.

12:30 – 13:15 Prelekcja Łukasz Anczyk – blog Opiwatele:  „Jak powstaje piwo i czemu nie robi się go z chmielu”.

13:30 – 14:30 Prelekcja Tomasz Wieczorek: czy Sydonia warzyła piwo? – opowiastki o ciekawych historycznych postaciach zajmujących się warzeniem piwa.

14:30 – 15.30  Z cyklu: Poznajcie nasze browary: historia powstania, warzenie itp. Zapraszamy na scenę przedstawicieli browarów, które chcą się zaprezentować, opowiedzieć o swoich piwach.

15:30 – 16.00 Quiz piwny/zawody z drobnymi nagrodami.

16:00 – 16:45  Prelekcja Łukasz Anczyk – blog Opiwatele:  „Zawód piwowar – romantyczna przygoda, czy ciężki kawał chleba”.

16:00 – 19.00 Pivny Szczecin – spacer z przewodnikiem szklakiem piwa – sprzedaż biletów (Centrum Informacji Turystycznej).

17:00 – 19:00 Łukasz Anczyk – blog Opiwatele: „Przez zabawę do wiedzy – degustacja stylów piwnych z udziałem publiczności”.

20:00 – 21:00 Koncert Something On The Wall.

21:30 – 22:15 Stand up Zbychu Grabowski.

22.30 – 24.00 DJ set – Deep In My Soul collective.

24:00 Zakończenie imprezy.

 

Niedziela, 8.10.2023
12:00 - 18:00

12:00 Rozpoczęcie trzeciego dnia imprezy.

14.00 – 15:00 Quiz piwny z drobnymi nagrodami.

15:00 – 16:00 Tomasz Wieczorek – prelekcja: „Jak historia piwa przeplata się z dziejami świata.”

18:00 Zakończenie imprezy.

#galeria

#pivny szczecin

Zapraszamy na spacer po szczecińskich browarach. Spacer poprowadzi Tomasz Wieczorek – przewodnik po Szczecinie (i nie tylko) z ponad dwudziestoletnim doświadczeniem, kierownik Centrum Informacji Kulturalnej i Turystycznej na Zamku Książąt Pomorskich.
W cenie spaceru:

  • Degustacyjny pokal i mapka – doskonała, praktyczna pamiątka
  • Degustacja piwa w dwóch browarach (Browar Pod Zamkiem i Stara Komenda Browar)

Nieważne czy jesteś turystą, czy szczecinianką/szczecinianinem – odkryjesz Szczecin na nowo 🙂

Skąd wzięła się nazwa piwnica, czy też samo słowo „piwo”? Jak piwo potrafiło wpływać na życie, a nawet przebieg bitew? Dlaczego doszło do buntu piwnego w Szczecinie? Co łączy piwo z chlebem? W jaki sposób piwo ratowało życie? Czy mitologiczny gryf ma swoje początki w tych samych stronach co… piwo? Te i wiele innych ciekawych historii i historyjek związanych z dziejami i zabytkami Grodu Gryfa przybliżymy na szlaku tematycznym Pivny Szczecin. Podczas spaceru nie zabraknie również legend związanych z miastem, jak i poszczególnymi miejscami oraz dziejami Szczecina. Miasta pełnego fascynujących opowieści…

Poznając smak piwa tworzonego w Szczecinie podczas zwiedzania rozmawiamy nie tylko o piwie, ale przede wszystkim o Szczecinie i jego pasjonującej historii.
Wśród szczecińskich ciekawostek nie zabraknie również opowieści m.in. o Buncie Piwnym…

Trzygodzinne wycieczki prowadzone są przez miejskiego przewodnika i kosztują 97 zł (w cenie wliczone są już degustacyjne pokale). Piwne szklanki można też kupić bez uczestnictwa w spacerze.

Spacery tradycyjnie wyruszą z Centrum Informacji Turystycznej w Alei Kwiatowej, gdzie można także kupić bilety na spacer.
Liczba uczestników spaceru jest ograniczona. Spacery odbędą się 6 i 7 października o godzinie 16:00.
Spacer poprowadzi Tomasz Wieczorek.

Bilety online dostępne na stronie https://www.accredi.pl/pivnyszczecin

#wystawcy

Browary obecne podczas Oktoberfest Szczecin 2023:

  • Colberg

Kołobrzeska Fabryka Piwa powstała, aby wskrzesić na tych ziemiach zapomnianą już tradycję warzenia piwa. W przedwojennym Kolbergu (Kołobrzeg) piwo było cenionym regionalnym wyrobem, którym miasto mogło pochwalić się nie tylko na obszarze Pomorza Zachodniego, ale znane było również w całych ówczesnych Niemczech.
W ofercie: Colberg IPA, Colberg Pszeniczne, Colberg Pils, Colberg Black, Colberg Jasne Niefiltrowane
https://www.facebook.com/BrowarColberg

  • Browar za miastem

Browar rzemieślniczy spod Poznania założony przez miłośników piwa. Warzą dla ludzi, którzy lubią prawdziwe piwo: esencjonalne, zbalansowane, do picia na co dzień i od święta. Tworzą klasyczne style i piwa nowej fali. Uwaga – można zostać udziałowcem w browarze.
W ofercie: Pilsner – Długi Weekend, Lekki Pils – Powiew Świeżości, Pszeniczne – Dzień Wolny, Żytnie – Cichy Wieczór, Dubbel- Pogoda Ducha i inne
https://www.facebook.com/BrowarZaMiastem

  • Browar Witnica

Browar istnieje nieprzerwanie od 1848 roku. Jako jedyny w swoim regionie producent piwa kontynuuje tradycje piwowarskie i warzy piwo zgodnie ze sztuką, stosując tradycyjne receptury i na bazie naturalnych składników. Piwa z browaru wpisane są na Listę Produktów Tradycyjnych.
W ofercie: piwa marki Lubuskie Jasne i Ciemne, smakowe dolnej i górnej fermentacji oraz bazalkoholowe, podpiwek i kwas chlebowy
https://www.facebook.com/WitnicaBrowar

  • Miejski Browar Stargard

Setki lat temu Stargard słynął z licznych browarów rzemieślniczych, a od początku 2019 roku Miejski Browar Stargard na nowo tworzy historię piwa z tego regionu. W browarze warzone są zarówno piwa klasyczne, jak i te z nowej fali. Lager, Pils, Pszeniczne, Orkiszowe to stałe propozycje, a okazjonalnie pojawiają się także Stout, Wheat IPA, Witbier, Rauchbier, czy APA.
W ofercie: Orkiszowe, Lager, Pszeniczne, APA – piwo specjalne
https://www.facebook.com/MiejskiBrowarStargard

  • Browar Pod Zamkiem

Szczeciński browar restauracyjny z doskonale skomponowaną kuchnią oraz niepowtarzalnym piwem warzonym na miejscu przez utytułowanego piwowara. Piwa są niepasteryzowane, bez konserwantów, warzone tradycyjnie i leżakowane. Przy produkcji używane są wyłącznie najwyższej jakości surowce, które gwarantują wysoką jakość piwa.
W ofercie: Pszeniczne Słoneczne, Marcowe Niebuszewo, Warszewo.
https://www.facebook.com/browarpodzamkiem

  • Browar Piwo z Żuka

Browar z Częstochowy, którego założyciele połączyli w nim swoje dwie pasje – browarnictwo i motoryzację. Efektem są piwa wyróżniające się zarówno smakiem, jak i nazwą.
W ofercie: Kwas z Akumulatora, Diesel, Lawendowy płyn hamulcowy, Grejpfrutowe Beerygo , Etylina 94, Autovidol, Klasyczne Częstochowskie.
https://www.facebook.com/piwozzuka 

  • Browar Gryfus

Szczeciński browar kontraktowy, warzący piwa rzemieślnicze. Wywodzi się ze środowiska piwowarów domowych, od 2012 roku zdobywa laury na wielu konkursach ogólnopolskich. Od 2019 roku browar warzy piwa komercyjnie. Większość etykiet i nazw piw nawiązuje do historii i architektury Szczecina. Browar warzy piwa nowofalowe, pokazujące nowe trendy piwowarskie, klasyczne, oraz te, które sami browarnicy lubią pić.
W ofercie: Gryfita (AIPA), Sedina (Session IPA), Sternik (New England Pale Ale), Baszta (Pils), Pomorzanin (Hazy Double IPA), Gryfi Stan (APA), Ahoj (Sour Fruit Ale), Gringo (Mexican Gose), Grande Gringo (Double Mexican Gose), Rusałka (Witbier bezalkoholowy)
https://www.facebook.com/EkipaGryfusa

  • Browar Lubrow

Lubrow, to browar prowadzony przez dwóch braci – Dominika i Tomka. Warzą gorzkie IPA, palone Stouty i kwaśne Sałery. Żadnych aromatów, piw pastry i drogi na skróty. Kochają klasykę i piwne eksperymenty. Mając własny browar, browarnicy realizują własne pomysły.
W ofercie: gorzkie IPA, palone Stouty, kwaśne Sałery
https://www.facebook.com/browar.lubrow

  • Browar Maltgarden

Browar kontraktowy założony w marcu 2019 roku przez fanów piwa rzemieślniczego z Kołobrzegu i Andrzeja Milera – jednego z najbardziej utytułowanych piwowarów w Polsce. Według klasyfikacji portalu untappd.com aktualnie plasuje się na szóstym miejscu wśród browarów w Polsce.
W ofercie: soczyste IPA, kwaśno-słodkie piwa z owocami imitujące desery oraz klasyka pilsa i pszenicy
https://www.facebook.com/BrowarMaltgarden

  • Browar Stu Mostów

Browar Stu Mostów to jedna z topowych marek polskiego piwnego kraftu, rozpoznawana i ceniona także za granicą, założona przez Arlettę i Grzegorza Ziemian w 2014 roku. Warzymy we Wrocławiu przy ul. Długosza 2, a nasze piwne portfolio reprezentują 4 marki:

#WRCLW – nawiązująca do lokalności i wrocławskiej tożsamości, skupiająca tradycyjne style piwne w odświeżonym, współczesnym wydaniu,
#SALAMANDER – łącząca nowofalowy styl z kulturą spotkań przy piwie – Salamander to toast i zachęta do rozmowy w atmosferze wzajemnego szacunku,
#ART – przestrzeń kreatywna dla kooperacji piwowarów oraz ich gości z topowych browarów polskich i zagranicznych,
#WILD – najnowsza z marek browaru, przeznaczona piwom dzikim i eksperymentalnym.

https://www.facebook.com/BrowarStuMostow

  • Browar Harpagan 

Ekipa z Browar Harpagan to tak naprawdę odzwierciedlenie tego słowa. Otacza ich delikatna nuta szaleństwa, są pełni energii i mają mnóstwo pozytywnego nastawienia do świata. Jak sami piszą, lubią trochę pokombinować, pobawić się słowem czy obrazem. Są z Poznania, a działają od 2017 roku, od tego czasu wypuścili „wuchtę piwnych sztosów”. Od ich stoiska na pewno nie odejdziecie rozczarowani.
W ofercie: Tamandua Baletowa, Gingiberi amicitiae, Wibrujący Krążek Krecika, Harpagan Pils, Buzdygan Turborozkoszy, Szneka z glancem i inne.
https://www.facebook.com/browar.harpagan

  • Browar Nieczajna

Zrodził się z zamiłowania i ciekawości do piwa. Browar specjalizuje się w pilsach, porterach i piwach dolnej fermentacji. Na rynku pojawili się niecałe dwa lata temu. Nazwa browaru pochodzi od nazwy miejscowości Nieczajna, w której znajduje się browar – na terenie byłej jednostki wojskowej (29. Dywizjonu Rakietowego Obrony Powietrznej). Jeszcze kilka lat temu tego miejsca nie było na mapach.
W ofercie: Pils Tomyski, Pszeniczne, Porter Bałtycki , Quadrupel Wild Turkey Barrel Aged
https://www.facebook.com/browarnieczajna

  • Chmiel – Świat Piwa 

Chmiel Świat Piwa Szczecin – hurtownia świetnych piw rzemieślniczych oraz importowanych piw niemieckich i czeskich. Wystawiamy się z oryginalnymi piwami z niemieckiego Oktoberfest!

https://www.facebook.com/chmielswiatpiwa

  • Browar Bespoke 

Browar Bespoke to nowy, szczeciński browar kontraktowy, który stworzyliśmy w wyniku zamiłowania do dobrego piwa i piwowarstwa domowego. Startujemy z niezmiennie dobrą klasyką piwnej rewolucji, w którą mocno wierzymy. Zakładamy, że piwo powinno być dopracowane w każdym detalu – tak samo jak garnitur bespoke („szyty na miarę”). I tego również będziemy się trzymać wypuszczając kolejne piwa.

https://www.facebook.com/browarbespoke

  • Browar Świdnica

Browar istnieje nieprzerwanie od 2015r. Wielokrotny laureat konkursów piwnych zarówno profesjonalnych jak i konsumenckich. Organizator Świdnickiego Festiwalu Piw Rzemieślniczych. Twórca piwa Jopejskiego uważanego za najlepsze na rynku. W ofercie: Pilsner Świdnicki – najlepszy Pilsner w 2022r wg KPR, Ciemna Świdnica, Bavaria Pszenica, Pepik, Endemit-Flandryjskie leżakowane w beczce po whisky, Imperialny Kriek i Aipa Daisy.

https://www.facebook.com/browarswidnica

  • Erl Bräu & KALEA

Nasz kolejny wystawca pochodzi z Bawarii. Co ciekawe browar jest w rękach tej samej rodziny Erl od 1871 roku i tak do dzisiaj rodzina pielęgnuje tradycje piwowarskie. Józef Erl obecny właściciel browaru i mistrz piwowarstwa osobiście zajmuje się warzeniem piwa, a jego ojciec prowadzi przybrowarną karczmę. Ich klasyki to Erlkönig Hell, Festbier, Weißbier i ciemny Dunkel.

https://www.facebook.com/KaleaPLxErlBrau

  • Browar Odrzański

Browar Odrzański jest kontraktowym browarem rzemieślniczym, którego założycielem jest Krzysztof Czechanowski – doświadczony piwowar, współorganizator licznych imprez piwowarskich oraz sędzia PSPD (Polskie Stowarzyszenie Piwowarów Domowych). Dzięki podążaniu za pasją, doświadczeniu i ciągłym rozwijaniu swoich piwowarskich umiejętności odniósł kilka sukcesów na konkursach piw domowych, co dało impuls do działania na szerszą skalę.

https://www.facebook.com/browarodrzanski/

  • Browar Sady 

Browar Sady to browar spod Poznania. Na polskiej scenie rzemieślniczej od 2018 rok. W swoim portfolio mają zarówno piwa klasyczne jak i nowofalowe. Nie boją się eksperymentować, a ich piwa zdobywają coraz większe uznanie w świecie kraftu. Nazwami piwa nawiązują trochę do stylu piwa, trochę do stylu życia. W ofercie m.in. bezglutenowy lager, New England IPA, kettle sour z owocami, pszeniczne z ogórkiem zielonym, west coast IPA czy porter bałtycki.

https://www.facebook.com/browarsady

Inne propozycje alkoholowe:

  • Pijana Wiśnia

Sieć lokali z nalewką wiśniową. Pochodzi ze Lwowa. Na Ukrainie ma około 50 otwartych placówek. Na chwilę obecną w Polsce już otwarto lokale we Wrocławiu, Krakowie, Warszawie oraz Łodzi.
W ofercie: autentyczna nalewka wiśniowa sprowadzana z Ukrainy, sprzedawana w butelkach o różnych pojemnościach od 0,1L do 1L. Dodatkowo w ofercie znajdziemy pamiątki w postaci różnorodnych breloczków, magnesów, toreb i koszulek.
https://www.facebook.com/DrunkCherryWarsaw

  • Skarb Templariuszy

Lokalny producent nagradzanych na różnych konkursach miodów pitnych i win. Tomasz Osak połączył pasję do tworzenia wyśmienitych trunków oraz 20 lat rekonstytucji historycznej nawiązującej do Templariuszy, stąd nazwa brandu. Specjalnie na wydarzenie zostanie przygotowany miód pitny chmielowy z kega. Będą oczywiście flagowe miody Pitne jak porzeczkowy czy też premierowe wino Solaris!

https://www.facebook.com/SkarbTemplariusz

Gastronomia:

#plan stoisk

#atrakcje

Oktoberfest Szczecin to nie tylko degustacje piwa. To także koncerty, prelekcje, konkursy, spacer z przewodnikiem i stand-up. Przez 3 dni wydarzenia czeka nas sporo atrakcji!

Prelekcje

Łukasz Anczyk – miłośnik piwa, piwowar domowy, absolwent Technologii Piwowarstwa na UPWr, autor bloga Opiwatele.

Łukasz zajmie się prowadzeniem sceny w piątek i sobotę oraz prelekcjami:

Piątek:
18:00 – 18:30 Prelekcja: „Piwo to nie złoty trunek”
Sobota:
12:30 – 13:15 Prelekcja: „Jak powstaje piwo i czemu nie robi się go z chmielu”
16:00 – 16:45 Prelekcja: „Zawód piwowar – romantyczna przygoda, czy ciężki kawał chleba”.
17:00 – 19:00 Prelekcja: „Przez zabawę do wiedzy – degustacja stylów piwnych z udziałem publiczności.”

 

 

Tomasz Wieczorek (prelekcje: sobota 13:30 – 14:30 | niedziela 15.00 – 16.00)

Przewodnik po Szczecinie (i nie tylko) z ponad dwudziestoletnim doświadczeniem, kierownik Centrum Informacji Kulturalnej i Turystycznej na Zamku Książąt Pomorskich. Zaprezentuje opowieści nie tylko o historii piwa, ale też różne anegdoty związane z piwem, jak i ze Szczecinem. Np. o buncie piwnym w Szczecinie w 1616 r., o istniejącym kiedyś teatrze piwnym, robionym dla sprawdzenia jakości piwa teście ławy, no i o tym jak powstał spacer Pivny, a także 2 opracowane szlaki związane z browarami restauracyjnymi – po Nowym oraz Starym Mieście. Pan Tomasz rozda również kilka upominków za poprawne odpowiedzi uczestników prelekcji…

Tomasz Wieczorek poprowadzi również spacer Pivny Szczecin (obowiązują zapisy)

 

 

 

 

Koncerty muzyczne

Przy takim wydarzeniu jak Oktoberfest Szczecin nie może zabraknąć muzyki na żywo. Przez dwa wieczory (tj. piątek i sobotę) będziemy mogli posłuchać muzycznych brzmień w wykonaniu artystów. I tak na dobry początek:

QAR (piątek, godz. 20:00 – 21:00)

Zespół „QUEEN ANNE’S REVENGE” czyli „Zemsta Królowej Anny” nawiązuje swoją nazwą do legendarnego okrętu Edwarda Teacha, Czarnobrodego. Wykonuje muzykę morską i celtycką. Skład powstał w roku 2022 w Szczecinie i złożony jest z czterech doświadczonych w gatunku osób grających wcześniej w innych formacjach. Założeniem jest śpiewanie klasycznych angielskich szant w ich najbliższej oryginałowi formie, z „pazurem” właściwym dla formacji folk rockowych takich jak „The Rumjacks” czy „Dropkick Murphys”. Pomagają w tym umiejętności lingwistyczne frontmana Oyster Davea. Ponadto zespół wykonuje żywiołowe melodie irlandzkie, szkockie czy angielskie, jakie po godzinach pracy można było usłyszeć na pokładach wielkich żaglowców lub w portowych tawernach. Wykorzystuje do tego żywe instrumentarium właściwe dla kultury wyspiarskiej: Skrzypce, melodeon, bodhran, mandolinę i irish bouzouki.

Już w pierwszym roku istnienia zespół z powodzeniem zagrał wiele koncertów, w tym na najważniejszych festiwalach muzyki marynistycznej gdzie spotkał się z żywą i entuzjastyczną reakcją publiczności, stając się przy okazji ambasadorem miasta Szczecina jako reprezentant nurtu muzyki morskiej.

 

Something On The Wall (sobota, godz. 20:00 – 21:00)

SOTW, szczeciński grunge’owy zespół, który z nieskrywaną pasją oddaje hołd brzmieniom lat ’90. Będzie to prawdziwa podróż do czasów, gdy muzyka była pełna mocy, emocji i autentycznego przekazu. SOTW to zespół, którego dźwięki przeniosą Was w erę Pearl Jam i początków Hey, gdzie rock był na swoim apogeum. Ich autorskie kompozycje nawiązują do najlepszych tradycji grunge’u, a poetyckie teksty poruszają głębokie tematy, które każdy może odnaleźć w swoim sercu. Czekają na Was chwile zadumy i euforii, które połączą się w harmonijną całość, oddając hołd muzyce, która kształtowała pokolenia.

fot. Karolina Kusiak

 

 

 

 

 

 

 

Deep In My Soul (piątek, godz. 22:00 – 24:00 | sobota, godz. 22:30 – 24:00)

Deep In My Soul to założony w 2020 roku kolektyw zrzeszający DJ oraz producentów muzycznych, którzy są znani z zamiłowania do muzyki progressive house, deep, melodic techno oraz rozpowszechniania wśród jej fanów na terenie całej Polski. Pochodzimy ze Szczecina i najczęściej można nas usłyszeć w lokalnych klubach takich jak Hala Odra, After Ego czy Tanzbar. Oprócz tego zorganizowaliśmy wydarzenia w takich miastach jak: Poznań, Warszawa, Wrocław, Praga (CZ) czy Gorlitz (DE). Podczas wydarzeń spod logo DIMS, grali DJ z Polski najlepsi w swoim stylu tacy jak: Arctic Moon, Duss, Milkwish, Cream, Skarby, Mia Twin, EnigmatiC, Rafa’EL czy Sima. Kolektyw współorganizował wydarzenia, na których pojawiały się duże progresywne nazwiska takie jak Tinlicker, Marsh, Jody Wisternoff czy Marcus Schossow. Uznanie wśród naszej publiki zaowocowało zdobyciem 5 miejsca w plebiscycie serwisu muno.pl jako „Inicjatywa Roku 2022”. Prowadzimy kanał na platformie Soundcloud gdzie w linku poniżej można posłuchać naszych setów wraz z zaproszonymi przez nas młodymi talentami, stawiając na ich dalszy rozwój. Ściśle współpracujemy z innymi kolektywami z Polski jak: Rave Fanatics, BeKolektiv czy Deep Sesje. W stały skład kolektywu wchodzą: DamianS, MA-RIO, mi. Stick, Mr White, Paul Gavronsky, Souls In Motion.

Soundcloud:

 

 

Stand-up 

Zbychu Grabowski (sobota, godz. 21:30 – 22:15)

Komik, komentator internetowy, twórca memów. Członek krakowskiego Comedy Lab od 2014 roku. Finalista 4 Antrakt Stand-up Festiwal w 2017 roku. Uczestnik trzeciego, czwartego i piątego sezonu Comedy Club na antenie Comedy Central. Dwukrotny uczestnik finału Roast Battle w ramach Polskiego Festiwalu Stand-upu. Ogólnie ten typ co śpiewał „Orki z Majorki” w Idolu.

 

 

 

 

 

 

 

#współpraca

SPONSOR


PATRON MEDIALNY

#wystawcy

  • Wszyscy
A A+ A++