Oktoberfest Szczecin

2-4 października 2020

Koncerty Oktoberfest Szczecin 

Przez dwa wieczory Oktoberfest Szczecin (tj. piątek i sobotę) będziemy mogli posłuchać muzycznych brzmień w wykonaniu artystów:

Maciej Mazur - uczestnik The Voice of Poland

koncert 2.png

Maciej jest finalistą 5. edycji programu Idol Polska oraz uczestnikiem 9. edycji The Voice of Poland TVP (drużyna Grzegorz Hyży). Ukończył Akademię Morską w Szczecinie i choć sama uczelnia nie kojarzy się z muzyką to Maciek śpiewał tam w Chórze Akademii Morskiej w Szczecinie. Po studiach zaczął pracę jako specjalista ds. nieruchomości (szukajcie w Mapa Nieruchomości). Maciek jest laureatem wielu konkursów recytatorskich, a także brał udział w różnego rodzaju projektach muzycznych, m.in. przy tworzeniu remake’u ,,Sunday Morning” z Sunrise Festival wraz z producentami MIQRO i Maiqel. Obecnie tworzy swój własny materiał, a także jest wokalistą w szczecińskim cover bandzie The Six.

THE PSS (The Past System Songs)

koncert 4.png

Zespół The PSS powstał w roku 2018, w Nowogardzie, z pasji do prawdziwego, rockowego grania, ponadczasowych hitów lat 70, 80 i 90- tych. Podczas koncertu The PSS usłyszycie utwory gigantów polskiej i zagranicznej sceny muzycznej, które po dziś nie schodzą z radiowych playlist, takich grup jak np.: Deep Purple, Guns N' Roses, Dżem, TSA, Lady Pank, Perfect, ale też niezapomnianych solistów np. Czesław Niemen. Zespół, choć w męskim składzie, odważnie sięga również do twórczości płci pięknej, wykonując covery utworów Małgorzaty Ostrowskiej, Kory Jackowskiej/Maanam, czy Dolores O'Riordan z irlandzkiej grupy The Cranberries. Podczas koncertu THE PSS każdy znajdzie coś dla siebie, niezależnie od wieku i nastroju!

ANTIPLAN

koncert 1.png

Pomimo zachodniego brzmienia, Antiplan to Polski zespół pochodzący ze Szczecina. Muzycy tej formacji wspólnie wypracowali oryginalne, dynamiczne brzmienie, które natychmiast wpada w ucho i budzi pozytywne emocje u odbiorców. Antiplan zgrabnie łączy klimaty Stoner Blues’a i Rock n Roll’a. W ich muzyce odczuwa się spójność i zrozumienie, co świadczy o nietuzinkowym talencie i dynamicznym rozwoju.

ROZŚPIEWANY AKORDEON - MARIUSZ AMBROŻUK

koncert 3.png

Po raz drugi podczas Oktoberfest Szczecin wystąpi Mariusz Ambrożuk, uczestnik programu „Jaka to melodia?”, akordeonista włoskiej wokalistki Ingrid, półfinalista „Must be the music”. Na akordeonie zagra dla nas największe polskie hity. A my oczywiście będziemy mogli razem z nim śpiewać.

 

4-20.12.2020

Szczeciński Jarmark Bożonarodzeniowy

Czytaj więcej

2-4 października 2020

Oktoberfest Szczecin

Czytaj więcej

5-28.06.2020

Kolorowa Aleja wychodzi w miasto

Czytaj więcej

Zobacz wszystkie wydarzenia

Nasza strona wykorzystuje ciasteczka (cookies). Jeśli zgadzasz się na ich wykorzystywanie klinij przycisk.

Zgadzam się