Jarmark Bożonarodzeniowy online

4.12.2020-31.01.2021

Szczeciński Jarmark Bożonarodzeniowy z myślą o lokalnych przedsiębiorcach

Święta, choinka i prezenty – przed nami najdłużej wyczekiwany czas w roku. Tym razem zamiast możemy spotkać się nie tylko na ulicach miasta, ale także w sieci, gdzie 4 grudnia wystartuje Szczeciński Jarmark Bożonarodzeniowy w wersji on-line. Jest to kontynuacja akcji wspierającej szczecińskie firmy - Szczeciński Lokalny Solidarny na Święta.

Tradycji stanie się zadość. Szczecin po raz 5. będzie mieć swój przedświąteczny Jarmark Bożonarodzeniowy. W tym roku w nieco innej formie, bo online oraz bez dodatkowych animacji i warsztatów, za to z taką samą radością i starannością w przygotowaniach. Klasyczny Szczeciński Jarmark Bożonarodzeniowy z centrum miasta przenosi się do sieci, gdzie w wirtualnych domkach będzie można spotkać lokalnych przedsiębiorców z wyjątkowymi usługami i prezentami. Już od 4  grudnia do samego Bożego Narodzenia będzie można zrobić świąteczne zakupy za pośrednictwem strony www.jarmark.szczecin.eu.

W jednym miejscu zostaną zgromadzone oferty szczecińskich gastronomików, którzy oferują pyszny catering na wigilijną wieczerzę, rękodzielników z wyjątkową biżuterią, florystek z niebanalnymi stroikami czy wizażystów z voucherami na swoje usługi. Na wirtualnym Jarmarku znajdziemy podarki dla każdego, od najbardziej wymagających przez lokalnych patriotów, którzy kolekcjonują gadżety z Dźwigozaurami w tle, po tych, których ucieszy nawet najmniejszy drobiazg.

Jak to będzie działać? Po prostu: na mapie wirtualnego Jarmarku znajdą się domki z nazwami konkretnych przedsiębiorców i krótkim opisem ich oferty. Po kliknięciu w daną ikonkę pojawią się informacje, czy zakupy będzie można sfinalizować przez Internet, telefonicznie czy też stacjonarnie, w siedzibie przedsiębiorcy. W obecnych czasach Internet jest idealnym miejscem na zrobienie przedświątecznych zakupów.

Zachęcamy zarówno przedsiębiorców, jak i mieszkańców do odwiedzania witryny www.jarmark.szczecin.eu i wspierania lokalnych biznesów, zwłaszcza w tak ważnym czasie, jakim są zbliżające się święta.

Z kolei namiastką klasycznego Jarmarku Bożonarodzeniowego w centrum miasta będzie nasz Szczeciński Targ Świąteczny, na którym pojawią się szczecińscy wystawcy z bożonarodzeniową ofertą. Wiecej o wydarzeniu przeczytasz TUTAJ.

 

 

4.12.2020-31.01.2021

Jarmark Bożonarodzeniowy online

Czytaj więcej

luty- kwiecień 2021

Jarmark Wielkanocny online

Czytaj więcej

marzec 2021

Szczeciński Jarmark Wielkanocny

Czytaj więcej

Zobacz wszystkie wydarzenia

Nasza strona wykorzystuje ciasteczka (cookies). Jeśli zgadzasz się na ich wykorzystywanie klinij przycisk.

Zgadzam się

A A+ A++