Jarmark Wielkanocny

13-14.04.2019

Na tydzień przed Wielkanocą, świąteczna aura zagości w Alei Kwiatowej. Na Jarmarku Wielkanocny czeka na nas mnóstwo atrakcji połączonych z dobrą zabawą i pysznym jedzeniem.

13 i 14 kwietnia Aleja Kwiatowa będzie największym zwiastunem nadchodzących Świąt Wielkiej Nocy. Przez dwa dni będziemy malować pisanki, organizować konkursy z nagrodami, bawić się z wielkanocnym króliczkiem i kurczaczkiem czy śpiewać dobrze wszystkim znane folkowe piosenki. A oprócz tego na stoiskach będzie można zaopatrzyć się w świeże wędliny, pyszne wypieki i domowe przetwory. Z pewnością nie zabraknie świątecznych smakołyków.

Jarmark Wielkanocny rozpoczniemy w sobotę animacjami dla najmłodszych. Przez cały dzień dzieci będą mogły uczestniczyć w grach i zabawach przygotowanych przez świątecznych ulubieńców – króliczka i kurczaczka. Ten dzień będzie obfitował w wielkanocne opowieści i atrakcje. Nie zabraknie konkursów z nagrodami, łamigłówek czy zawodów, oczywiście z największym wielkanocnym symbolem, czyli jajkiem! W sobotę, również w ramach Jarmarku z Centrum Informacji Turystycznej wyruszy bezpłatny miejski spacer „Kulturalny Szczecin”.

Z kolei w niedzielę zrobi się folkowo i muzycznie. Na jarmarkowej scenie wystąpią zespołu ludowe z naszego regionu. Będzie można wspólnie z nimi pośpiewać i potańczyć. A skoro już o tańcach mowa, to drugiego dnia Jarmarku zorganizowane zostaną warsztaty taneczne z salsy. Oprócz tego harcerze zorganizują Grę Wielkanocną. A w Strefie Malucha będzie można wziąć udział w ekologicznych warsztatach.

Jarmark Wielkanocny potrwa w dniach 13-14 kwietnia, w godz. 10:00-18:00.

Zobacz wszystkie wydarzenia

6-22.12.2019

Jarmark Bożonarodzeniowy

Czytaj więcej

13-14.04.2019

Jarmark Wielkanocny

Czytaj więcej

18-19.05.2019

Piknik Skandynawski

Czytaj więcej

Nasza strona wykorzystuje ciasteczka (cookies). Jeśli zgadzasz się na ich wykorzystywanie klinij przycisk.

Zgadzam się