INFORMACJE DLA WYSTAWCÓW


Żegluga Szczecińska zaprasza potencjalnych wystawców do aktywnego włączenia się w inicjatywę pn. Kolorowa Aleja, która skupia się na aktywizacji przestrzeni szczecińskiej Alei Kwiatowej (pl. Żołnierza Polskiego) położonej w samym sercu miasta.

Jako firma z bogatym doświadczeniem w organizacji eventów w przestrzeni miejskiej dokładamy starań, by wydarzenia organizowane na Alei zawsze były niepowtarzalne i na długo zapadały w pamięć naszym Gościom. Służą temu szeroko zakrojona promocja, niebanalne i interesujące programy imprez, znakomici goście i oczywiście… nietuzinkowa oferta wystawców.

Dlatego też jeśli prowadzisz działalność, która mogłaby przyczynić się do wzbogacenia oferty naszych imprez, chcesz zaoferować szczecinianom i turystom swoje produkty, masz zamiar skorzystać z wydarzeń, które każdorazowo przyciągają tysiące odwiedzających – to miejsce jest właśnie dla Ciebie!

Zachęcamy do śledzenia naszej strony internetowej i fanpage’a @KolorowaAlejaSzczecin, gdzie znajdziesz najświeższe informacje o naszych wydarzeniach. Ponadto każdorazowo w zakładce „Wydarzenia” pojawiają się także informacje skierowane do potencjalnych wystawców. A w razie pytań lub wątpliwości pomocą służą nasi pracownicy działu organizacji imprez.

Edyta Montwiłł
edyta.montwill@zegluga.szn.pl
tel. 91 464 39 98

Marta Fornalik
marta.fornalik@zegluga.szn.pl
tel. 91 464 44 65

Zapraszamy do współpracy. Wspólnie zbudujmy eventy, obok których nikt nie przejdzie obojętnie!

Do zobaczenia na Alei Kwiatowej!

24-25 marca 2018

Jarmark Wielkanocny

Czytaj więcej

21-22 kwietnia 2018

Miasto Ogród

Czytaj więcej

12-13 maja 2018

Piknik Skandynawski

Czytaj więcej

Zobacz wszystkie wydarzenia

Nasza strona wykorzystuje ciasteczka (cookies). Jeśli zgadzasz się na ich wykorzystywanie klinij przycisk.

Zgadzam się