INFORMACJE DLA WYSTAWCÓW


Żegluga Szczecińska Turystyka Wydarzenia zaprasza potencjalnych wystawców do aktywnego włączenia się w inicjatywę pn. Kolorowa Aleja, która skupia się na aktywizacji przestrzeni szczecińskiej Alei Kwiatowej (pl. Żołnierza Polskiego) położonej w samym sercu miasta.

Jako firma z bogatym doświadczeniem w organizacji eventów w przestrzeni miejskiej dokładamy starań, by wydarzenia organizowane na Alei zawsze były niepowtarzalne i na długo zapadały w pamięć naszym Gościom. Służą temu szeroko zakrojona promocja, niebanalne i interesujące programy imprez, znakomici goście i oczywiście… nietuzinkowa oferta wystawców.

Dlatego też jeśli prowadzisz działalność, która mogłaby przyczynić się do wzbogacenia oferty naszych imprez, chcesz zaoferować szczecinianom i turystom swoje produkty, masz zamiar skorzystać z wydarzeń, które każdorazowo przyciągają tysiące odwiedzających – to miejsce jest właśnie dla Ciebie!

Zachęcamy do śledzenia naszej strony internetowej i fanpage’a @KolorowaAlejaSzczecin, gdzie znajdziesz najświeższe informacje o naszych wydarzeniach. Ponadto każdorazowo w zakładce „Wydarzenia” pojawiają się także informacje skierowane do potencjalnych wystawców. A w razie pytań lub wątpliwości pomocą służą nasi pracownicy działu organizacji imprez.

Katarzyna Stachów
katarzyna.stachow@zstw.szczecin.pl
tel. 91 35 16 202

Maciej Łabaziewicz
maciej.labaziewicz@zstw.szczecin.pl
tel. 91 35 16 207

Edyta Montwiłł
edyta.montwill@zstw.szczecin.pl
tel. 91 35 16 211


Zapraszamy do współpracy. Wspólnie zbudujmy eventy, obok których nikt nie przejdzie obojętnie!


Do zobaczenia na Alei Kwiatowej!

14-23 grudnia 2018

Jarmark Bożonarodzeniowy

Czytaj więcej

11 listopada 2018

Jarmark Niepodległościowy

Czytaj więcej

26 maja 2018

Po sąsiedzku

Czytaj więcej

Zobacz wszystkie wydarzenia

Nasza strona wykorzystuje ciasteczka (cookies). Jeśli zgadzasz się na ich wykorzystywanie klinij przycisk.

Zgadzam się